Bychom Zachránila mne kreditní karta. Často se tyto výkřiky ozývají u bankomatů. Poslední vybrané peníze postačují na nějaký důležitý nákup. S dobrou kartou máte další výhodu, která si zaslouží ještě hlasitější zavolání. V ceně je totiž cestovní pojištění.

Cestovní hazard

Nejlevnější cestovní pojištění za 200 Kč jste si nechtěli sjednat. Možná nebyl čas a také ochota se někam dívat, něco zařizovat a platit tak směšnou částku. Kdo by se staral o tak bezvýznamnou věc jako je cestovní pojištění srovnání před cestou? Vše proběhne jako obvykle.

Cestovní pojištění srovnání

Vše neporobíhá podle plánu. Způsobená nehoda, akce záchranných služeb, zničený drahý náklad a ošetřování v nemocnici bude stát přes milion. Ten milion, který byl určen na jiné účely. A možná Vás čekají žaloby, právníci, odškodné a další nepříjemnosti.

Nesjednání cestovního pojištění byl velký risk. Naštěstí nevedl k tak tragickým koncům. Když jste již sahal u lékaře k platbě kreditní kartou, objevila se šťastná náhoda, která Vás zachránila. Spolu s kreditní kartou jste totiž obdržel cestovní pojištění. Všechny škody, náhrady a platby teď provádí pojišťovna. Na svoje náklady. Tímto momentem jste se stal zodpovědným. Před každou cestou kontrolujete cestovní pojištění a klidně si připlatíte pár stokorun na rizika při lyžování, na ztrátu drahých věcí nebo na komfortní léčení.

Každý nemá to štěstí s kreditní kartou. Raději by tedy měl zavolat – zachránilo mne cestovní pojištění.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *