Recenze hotelů – Sentido Oriental Dream, Radisson Blu, Gorgonia Beach Resort

Pět hvězdiček za cenu tří – to vám nabídne hotel Sentido Oriental Dream Resort. Letecké zájezdy do tohoto letoviska najdete na internetu za ceny od zhruba 13 tisíc korun. Jedná se o dobrou nabídku, když uvážíte, co vše můžete získat. V těsné blízkosti hotelu je totiž krásná pláž a moře s korály.

Každý pokoj má vlastní terasu (nebo alespoň balkon) a je vybavený satelitní televizí, trezorem a také moderní koupelnou. V hotelovém areálu se pak nachází několik restaurací, které nabízejí i místní speciality. Pobyt v hotelu Sentido Oriental Dream Resort vám můžeme doporučit také proto, že je na klidném místě. Jde o ideální rezort pro rodiny s dětmi.

Radisson Blu Resort

0a60fa9902d23d19b9afbf771ef0757cLuxusní pětihvězdičkový Radisson Blu Resort vám umožní prožít krásnou dovolenou v oblasti Marsa Alam, poblíž El Quseir. Nejde ani tak o jeho unikátní architekturu, bohatou nabídku služeb nebo all inklusive stravování, ale především o krásnou písečnou pláž u moře s příjemnými vlnami. Pro zajištění zábavy během vašeho pobytu jsou pro vás připraveny udržované tenisové kurty, velký akvapark a televize se satelitními kanály. Bohaté animační programy pak zajistí, že se v hotelu Radisson Blu Resort nebudete nudit ani večer. Obědy a večeře si můžete vždy vybírat z menu jedné ze čtyř restaurací s kvalitní gastronomií. V okolí se pak můžete projet nejen na velbloudech, ale i na koních.

Gorgonia Beach Resort

5ecc11dd17d3f1dea554e8c4253fee44Ubytovací centrum Gorgonia Beach Resort se pyšní pěti hvězdičkami, přesto ale pro zaplacení dovolené v tomto hotelu nebudete muset sáhnout moc hluboko do peněženky. Zájezdy na toto místo s allinclusive můžete zakoupit už od necelých 14 000 korun. Čekají zde na vás elegantně zařízené pokoje s klimatizací a terasou, privátní pláž a nádherné lokace pro potápění nebo šnorchlování. Navzdory luxusnímu prostředí má hotel Gorgonia Beach Resort ale i určité nevýhody – cesta z letiště může trvat i dvě hodiny a je to odsud do města Marsa Alam daleko. Musíte se tak spokojit se službami a atrakcemi, které najdete v areálu hotelového komplexu. Naštěstí je jejich nabídka poměrně široká – několik restaurací a barů, posilovna, tenisový kurt nebo například vířivka.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *