Recenze hotelů – Imperial Shams, Sea Gull

Luxusní hotelový komplex Imperial Shams se nachází v oblasti zvané Soma Bay, která leží 50 kilometrů jižně od Hurghady a hned v sousedství hotelu se rozkládá dlouhá písčitá pláž. Hotel nabízí pro své zákazníky toužící po slunění na pláži lehátka, osušky a slunečníky zdarma.

Pro ty, kteří mají raději fyzickou aktivitu, nabízí vodní sporty a potápění. Hotelové pokoje jsou klimatizované, vybaveny televizorem, malou ledničkou, koupelnou (sprcha a WC) a ke každému pokoji náleží také balkón nebo terasa. Pro sportovní nadšence nabízí hotel bezplatně plážový volejbal, tenis, stolní tenis a fitness. Za příplatek pak masáže, kulečník, lázně a saunu. V samotném hotelu se nachází několik restaurací, barů a kaváren. Asi 23 kilometrů od hotelu Imperial Shams se nachází golfové hřiště a za společenským životem je možné se vypravit do padesát kilometrů vzdálené Hurghady.

Sea Gull

Hotel Sea Gull leží deset kilometrů od letiště v Hurghadě na pláži v malém zálivu nedaleko od městského centra. Hotelový komplex tvoří dvě budovy – starší budova zvaná Resort a novější stavba Club. Hotelové pokoje jsou v moderním stylu, standartně o dvou lůžcích, vybaveny klimatizací, telefonem, televizí, koupelnou (WC se sprchou nebo vanou) a většina pokojů má také svou terasu či balkón. Hotel nabízí několik kaváren, restaurací a také ochodní centrum. Mimo pláže u moře je možno využít také čtyři hotelové bazény, z nichž jeden je vybaven vodopádem. Pro děti klientů je připraven dětský bazének a dětské hřiště. Pro sportovní typy jsou připraveny tenisové kurty, stolní tenis, fitness a potápěčské kurzy. Pro klidnější povahy je k dispozici sauna, masážní salon a salon krásy. Kdo touží po poznání nočního života v Egyptě, má možnost vypravit se do nedalekého centra Hurghady, které poskytuje dostatek zábavy.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *