Jak a kde zařídit výhodné pojištění na Seychely?

Seychely jsou poměrně malé souostroví, které najdete v blízkosti Madagaskaru. Do této části světa míří ročně tisíce turistů, kteří chtějí vidět a na vlastní kůži zažít exotický ráj. Rozhodli jste se i vy pro Seychely, už pomalu začínáte balit a těšíte se, až uvidíte bělostné pláže, které omývá azurové moře? Pokud ano, ještě na chvilku se vraťte zpět do reality a zařiďte si řádnou cestovní pojistku. Je to otázka několika minut a my pro vás máme jednoduchý návod.

Nejdříve limity a podmínky

I když si vyberete méně aktivní dovolenou a budete si užívat pouze sluneční paprsky na pláži, je vhodné volit cestovní pojištění na Seychely s výší limitů 5 000 000 Kč. Jsou zárukou, že nebudete muset platit za případnou lékařskou péči. I na ostrovech se za lékařské ošetření draze platí. Pokud by pojistka měla limity nižší, je to risk. Nemusely by stačit a vy byste museli část nákladů hradit z vlastních zdrojů.

Důkladně si musíte přečíst podmínky smlouvy. Seychely nabízí celou řadu sportovních aktivit. Můžete vyrazit na plavbu lodí, šnorchlovat, potápět se, užít si jízdu na kolech a mnoho dalšího. O aktivitách, kterým se budete chtít věnovat, byste měli mít jasno ještě před odjezdem a právě tomu podřídit pojistku. Pokud podmínky pojištění na cesty do zahraničí definují některý z vámi vybraných sportů jako rizikový, musíte se pro něj připojistit.

Vyplatí se i připojištění

Na Seychely určitě poletíte letadlem. Je třeba myslet i na nepříjemnosti a kromě vás pojistit i kufry. Během dlouhé cesty může dojít k jejich poničení, zničení, zpoždění i ztrátě. Kupte si proto ještě pojištění zavazadel. Druhým doplňkem klasické pojistky je pojištění odpovědnosti. To vás kryje, když někomu cizímu způsobíte finanční, majetkovou nebo zdravotní škodu. Více o jeho významu se dozvíte zde.

 

Pokud máte rádi nákupy, při kterých dostanete kvalitu za příjemnou cenu, bude pro vás plně uspokojující si sjednat cestovní pojištění online. Při této formě získáte zajímavou slevu a bonusy!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *