Dovolená Maledivy – užijte si teplo i v zimě

Letní odpočinek ve stínu za příjemných teplot. Ano, ideálně u moře, tohle je sen snad každého, že? A dovolená Mauricius právě tímhle vyniká. A pozor, tato dovolená je navzdory předpokladům mnoha lidí opravdu cenově dostupná.

Navíc se tu domluvíte anglicky i francouzsky, takže se určitě nebojte vycestovat i bez slovníku. Dva tisíce kilometrů čtverečních, kde prostě kvete turistika v každém ohledu. Ano, na ty pláže prostě nikdy nezapomenete. A navíc tu i kvete historie, zavítejte do města Moka a dozvíte se více! Historické stavby La Réduit a Eureka čekají na své návštěvníky. Čeká Vás i prvotřídní kuchyně, kde si užijete dosyta ryb, plodů moře a ovoce, které se tu všude odnepaměti pěstuje (a ano, i to exotické).

Zajímavou alternativou, třeba i pro rodinnou dovolenou, jsou levné zájezdy na Maledivy. Skoro dvanáct stovek ostrovů, které Vás úplně nadchnou. Taková exotika se jen tak nevidí, budete se tu cítit doslova jako v ráji. A za cenu, kterou si může dovolit skoro každý, takže ani není proč váhat. Taková jedinečná nabídka tu přeci už dlouho nebyla a zase dlouho nebude! 350 tisíc obyvatel, rozvinutá infrastruktura a krásné prostředí zalité sluncem. Budete mile překvapeni…

Zatím jste si nic nevybrali? Přitom je určitě z čeho, last minute zájezdy jsou totiž k dispozici! Několikadenní výlet za zajímavou cenu, přitom do poměrně atraktivních letovisek. Užijte si dovolenou přesně tak, jak to má být! Moře, slunce, pláž a příjemní místní, Itálie nebo třeba Německo, vyberte si přesně podle svého gusta. Několik desítek nabídek, které se pravidelně obměňují. Vybere si snad úplně každý. Bezkonkurenční ceny, nad kterými budete žasnout. Zkuste třeba právě Maledivy, ze kterých Vám budou až oči přecházet. Taková exotika se zkrátka jen tak nevidí!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *